Wakacyjny kurs CCNA v7

Co roku w miesiącach lipiec i sierpień uruchamiamy wakacyjny kurs CCNA v7, gdzie gdzie zajęcia odbywają się w trybie tygodniowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 lub 16:00. Każda część to jeden tydzień szkolenia.

W roku 2020 wakacyjny kurs CCNA v7 będziemy realizować w następujących terminach

  • cześć I → od 20 do 27 lipca 2020
  • cześć II → od 27 do 31 lipca 2020
  • część III → od 17 do 21 sierpnia 2020

Nie czekaj – kolejne takie szkolenie dopiero za rok! Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku przedłużających się ograniczeń społecznych, związanych z wprowadzonym w dniu 13.03.2020 r. stanem epidemicznym, zrealizujemy to szkolenie w trybie zdalnym. Oczywiście jeśli będzie możliwe bezpieczne przeprowadzenie kursu w trybie stacjonarnym, to taki tryb wybierzemy. Jeśli jesteś zainteresowanym wakacyjnym kursem CCNAv7, ale tylko w trybie zdalnym, to poinformuj nas o tym wysyłając zgłoszenie i podając w uwagach tą informację. Po zebraniu odpowiedniej liczby osób zainteresowanych kursem zdalnym uruchomimy dodatkową grupę w takim trybie lub kurs w trybie mieszanym.

ICND1 i ICND2 zmienia się w CCNA v7 Fast Track

Wprowadzone z dniem 24 lutego 2020 roku zmiany w certyfikacji spowodowały, że aktualnie nie ma możliwości podzielenia kursu CCNA v7 na dwie części, bo nie ma nowych odpowiedników dla kursów i egzaminów ICND1 i ICND2. Dlatego, aby umożliwić zainteresowanym osobom realizację całego kursu CCNAv7 w ciągu dwóch tygodni (2x po 5 dni od poniedziałku do piątku) wprowadzamy do naszej oferty kurs CCNA v7 Fast Track. Więcej na temat kursu CCNA Fast Track znajdziesz tutaj.

Wybieraj sprawdzonych

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkolenia CCNA v7 to zapisz się już dziś. Grupa wieczorowa cieszy się dużym zainteresowaniem i w poprzednim (2019) roku mieliśmy więcej chętnych niż miejsc i z przykrością kilku osobom musieliśmy odmówić. Niestety nie planujemy uruchamiać kolejnego szkolenia wieczorowego CCNA v7 w tym roku, więc kolejna szansa na realizację kursu CCNA v7 w takim trybie będzie dopiero za rok. Także jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem to nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę i zarejestruj się już teraz.

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej i klimatyzowanej sali szkoleniowej w pełni przygotowanej do prowadzenia kursów z sieci komputerowych. Każdy uczestnik kursu pracuje na indywidualnym fizycznym sprzęcie sieciowym (zobacz wyposażenie naszej sali). Nasi instruktorzy mają ponad 15-letnie doświadczenie i są laureatami wyróżnień programu Akademii Cisco.