Centrum Szkoleniowe PROIDEA sp. z o.o.

Centrum Szkoleniowe PROIDEA sp. z.o.o jest ośrodkiem szkoleniowym specjalizującym się przede wszystkim w szkoleniach IT z zakresu sieci komputerowych oraz systemów operacyjnych. Akademia Cisco działająca przy ośrodku została założona już w 2004 roku i od tego czasu nieprzerwanie realizujemy m.in. autoryzowane szkolenia Cisco.

W ofercie mamy szeroki zakres szkoleń od podstawowych do zaawansowanych. Dodatkowo nasza oferta jest ciągle rozbudowywana o nowe szkolenia, a aktualne znajdujące się w ofercie szkolenia są na bieżąco aktualizowane o nowe zagadnienia. Tym samym uczestnicząc w organizowanych przez nas autoryzowanych szkoleniach masz gwarancję, że są one zawsze realizowane wg. najnowszego programu.

Każde ze szkoleń może być zrealizowane w formie szkolenia zamkniętego, gdzie termin szkolenia jest indywidualnie ustalany a uczestnikami są jedynie osoby wydelegowane przez zamawiającego. Możemy też przygotować szkolenie dedykowane, gdzie dodatkowo program i czas trwania trwania szkolenia są w pełni dostosowywane do wymagań zamawiającego.

Każde z naszych szkoleń może być na życzenie zorganizowane w miejscu wskazanym przez klienta, w którym przygotujemy mobilne laboratorium sieciowe i/lub komputerowe.

Dodatkowe informacje

Przy Centrum Szkoleniowym PROIDEA sp. z o.o. działają
  • przestronna klimatyzowana sala zbudowana z przeznaczeniem do prowadzenia szkoleń sieciowych
  • warsztaty praktyczne realizujemy na fizycznym sprzęcie sieciowym – dwie szafy rack o wysokości 42U (ponad 2 metry) pełne sprzętu sieciowego
  • 32 routery, 36 przełączników, 8 ASA, serwery do wirtualizacji, wirtualne routery i ASA z możliwością połączenia ich z fizycznym sprzętem sieciowym
  • 18 stanowisk komputerowych – każdy komputer posiada interfejs Ethernet, WiFi i port szeregowy. Tym samym z każdego komputera możliwy jest dostęp do Internetu, fizycznego sprzętu sieciowego w trakcie warsztatów (LAN i zarządzanie przez konsolę) oraz wirtualnych urządzeń sieciowych i PC
  • rzutnik multimedialny i tablica suchościeralna

Najlepsi instruktorzy (Above And Beyond Award / Instructor Excellence Advanced)

Ponad 15 lat doświadczenia

W odległości ok 150 metrów od sali szkoleniowej znajdują się dwa parkingi, na których zawsze (przy centrum M1) lub prawie zawsze (przy ul. Galicyjskiej) są wolne miejsca postojowe. Okolica sali szkoleniowej znajduje się poza strefą płatnego parkowania. Niestety przed samym budynkiem nie ma dostępnych miejsc parkingowych dla uczestników szkoleń.

Kliknij, aby powiększyć

Nasze specjalizacje

Klienci