Wieczorowe / popołudniowe szkolenie CCNA v7

Co roku w lutym uruchamiamy wieczorowe / popołudniowe szkolenie CCNA v7, gdzie zajęcia odbywają się będą w kolejne wtorki w godz. od 18:00 do 21:30. Pierwsza część to 10 spotkań, natomiast część druga i trzecia liczą po 11 spotkań każda. Cześć I i II szkolenia realizowana jest w okresie od lutego do lipca, następnie w sierpniu i wrześniu jest przerwa “wakacyjna” i od ok połowy października rozpoczyna się część trzecia.

W tym roku rozpoczęcie wieczorowego kursu CCNA v7 zaplanowane jest na dzień 18 lutego 2020. Szkolenia z kolejnych części będą oczywiście realizowane również we wtorki w godz. 18-21:30, a orientacyjne terminy ich rozpoczęcia to:

  • cześć II → maj 2020
  • część III → październik 2020

Nie czekaj – kolejne takie szkolenie dopiero za rok!

Wybieraj sprawdzonych

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkolenia CCNA v7 to zapisz się już dziś. Grupa wieczorowa cieszy się dużym zainteresowaniem i w poprzednim (2019) roku mieliśmy więcej chętnych niż miejsc i z przykrością kilku osobom musieliśmy odmówić. Niestety nie planujemy uruchamiać kolejnego szkolenia wieczorowego CCNA v7 w tym roku, więc kolejna szansa na realizację kursu CCNA v7 w takim trybie będzie dopiero za rok. Także jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem to nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę i zarejestruj się już teraz.

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej i klimatyzowanej sali szkoleniowej w pełni przygotowanej do prowadzenia kursów z sieci komputerowych. Każdy uczestnik kursu pracuje na indywidualnym fizycznym sprzęcie sieciowym (zobacz wyposażenie naszej sali). Nasi instruktorzy mają ponad 15-letnie doświadczenie i są laureatami wyróżnień programu Akademii Cisco.