Szkolenie CCNA w soboty

Co roku w październiku uruchamiamy weekendowe szkolenie CCNA, gdzie zajęcia odbywają się będą w soboty w godz. od 8:00 do 14:00. Pomiędzy kolejnymi częściami szkolenia planowane są z reguły dwutygodniowe przerwy. Każda część to 6 spotkań. Zakończenie szkolenia z części IV zaplanowane jest na ok. połowę czerwca kolejnego (2019) roku.

W tym roku początek sobotniego kursu CCNA R&S zaplanowany jest na dzień 12 października 2019. Szkolenia z kolejnych części będą oczywiście realizowane również w soboty, a orientacyjne terminy ich rozpoczęcia to:

  • cześć II → grudzień 2019
  • część III → marzec 2020
  • cześć IV → maj 2020 (zakończenie druga połowa czerwca 2020)

Jeśli nie masz czasu na kurs CCNA R&S w weekend to zapraszamy na szkolenie wieczorowe lub dzienne.

Uwaga - zamiany w certyfikacji i programie CCNA

Aktualizacja – dzień 16.08.2019

Ze względu wchodzące z dniem 24 lutego 2020 roku na zmiany w certyfikacji Cisco oraz termin zakończenia całego kursu przypadający na połowę czerwca 2020 roku informujemy, że rozpoczynający się 12 października kurs CCNA będzie przygotowywał już do nowego egzaminu CCNA 200-301. O ile jednak znane są już wymagania do nowego CCNA, tak ciągle jeszcze nie wiadomo na razie jak będzie wyglądał podział zagadnień na poszczególne części kursu realizowanego w ramach programu Akademii Cisco. Tym samym czas zakończenia i rozpoczęcia poszczególnych części może się zmienić, natomiast całość kursu na pewno zakończy się nie później niż czerwcu 2020 roku.

Aktualizacja – dzień 31.08.2019

Nowy kurs CCNA v7 będzie podzielony na trzy części, w przeciwieństwie do kursu CCNA R&S, który składał się z czterech części. Niemniej jednak daty rozpoczęcia i zakończenia całości szkolenia CCNA pozostają bez zmian tj. rozpoczęcie w dniu 12 października 2019 roku i zakończenie w połowie czerwca 2020 roku. Liczba godzin całości szkolenia pozostaje bez zmian.

Szkolenie ICND1 i ICND2

Obecnie kurs ICND1 to dwie pierwsze części szkolenia CCNA R&S, a kurs ICND2 to cześć trzecia i czwarta szkolenia CCNA R&S, natomiast z dniem 24 lutego 2020 roku Cisco wprowadza zmiany w certyfikacji i m.in. rezygnuje z egzaminów ICND1 oraz ICND2 oraz likwiduje certyfikat CCENT. Tym samym osoby zainteresowane egzaminami ICND1 i/lub ICND2 zapraszamy na nasze szkolenia Fast Track (5-dniowe) lub po prostu na zmianę planów i wybranie “pełnej” ścieżki CCNA.

Wybieraj sprawdzonych

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkolenia CCNA to zapisz się już dziś. Grupa sobotnia cieszy się dużym zainteresowaniem i w poprzednim (2018) roku mieliśmy więcej chętnych niż miejsc i z przykrością kilku osobom musieliśmy odmówić. Niestety nie planujemy uruchamiać kolejnego szkolenia sobotniego CCNA w tym roku, więc kolejna szansa na realizację kursu CCNA w takim trybie będzie dopiero za rok. Także jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem to nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę i zarejestruj się już teraz.

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej i klimatyzowanej sali szkoleniowej w pełni przygotowanej do prowadzenia kursów z sieci komputerowych. Każdy uczestnik kursu pracuje na indywidualnym sprzęcie sieciowym (zobacz wyposażenie naszej sali). Nasi instruktorzy mają ponad 15-letnie doświadczenie i są laureatami wyróżnień programu Akademii Cisco.