Szkolenie CCNA w soboty

Co roku w październiku uruchamiamy weekendowe szkolenie CCNA v7, gdzie zajęcia odbywają się będą w soboty w godz. od 8:00 do 14:00. Pomiędzy kolejnymi częściami szkolenia planowane są z reguły dwutygodniowe przerwy. Pierwsza cześć to 7 spotkań, a druga i trzecia część liczą po 8 spotkań każda.. Zakończenie szkolenia z części III zaplanowane jest na ok. połowę czerwca kolejnego (2021) roku. Harmonogram kursu jest rozsądnie dostosowany do kalendarza w danym roku i oczywiście zajęcia nie są realizowane w przerwie świąteczno-noworocznej, w przedłużone weekendy, itp.

W tym roku początek sobotniego kursu CCNA R&S zaplanowany jest na dzień 17 października 2020. Szkolenia z kolejnych części będą oczywiście realizowane również w soboty, a orientacyjne terminy ich rozpoczęcia to:

  • cześć II → grudzień 2020 lub styczeń 2021
  • część III → marzec/kwiecień 2021

Jeśli nie masz czasu na kurs CCNA v7 w weekend to zapraszamy na szkolenie wieczorowe lub dzienne.

Nie czekaj – kolejne takie szkolenie dopiero za rok!

ICND1 i ICND2 zmienia się w CCNA v7 Fast Track

Wprowadzone z dniem 24 lutego 2020 roku zmiany w certyfikacji spowodowały, że aktualnie nie ma możliwości podzielenia kursu CCNA v7 na dwie części, bo nie ma nowych odpowiedników dla kursów i egzaminów ICND1 i ICND2. Dlatego, aby umożliwić zainteresowanym osobom realizację całego kursu CCNAv7 w ciągu dwóch tygodni (2x po 5 dni od poniedziałku do piątku) wprowadzamy do naszej oferty kurs CCNA v7 Fast Track. Więcej na temat kursu CCNA Fast Track znajdziesz tutaj.

Wybieraj sprawdzonych

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkolenia CCNA to zapisz się już dziś. Grupa sobotnia cieszy się dużym zainteresowaniem i w poprzednim (2019) roku mieliśmy więcej chętnych niż miejsc i z przykrością kilku osobom musieliśmy odmówić. Niestety nie planujemy uruchamiać kolejnego szkolenia sobotniego CCNA w tym roku, więc kolejna szansa na realizację kursu CCNA w takim trybie będzie dopiero za rok. Także jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem to nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę i zarejestruj się już teraz.

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej i klimatyzowanej sali szkoleniowej w pełni przygotowanej do prowadzenia kursów z sieci komputerowych. Każdy uczestnik kursu pracuje na indywidualnym sprzęcie sieciowym (zobacz wyposażenie naszej sali). Nasi instruktorzy mają ponad 15-letnie doświadczenie i są laureatami wyróżnień programu Akademii Cisco.