Szkolenie CCNA R&S w soboty

Co roku w październiku uruchamiamy weekendowe szkolenie CCNA R&S, gdzie zajęcia odbywają się będą w soboty w godz. od 8:00 do 14:00. Pomiędzy kolejnymi częściami szkolenia planowane są z reguły dwutygodniowe przerwy. Każda część to 6 spotkań. Zakończenie szkolenia z części IV zaplanowane jest na ok. połowę czerwca kolejnego (2019) roku.

W tym roku początek sobotniego kursu CCNA R&S zaplanowany jest na dzień 12 października 2019. Szkolenia z kolejnych części będą oczywiście realizowane również w soboty, a orientacyjne terminy ich rozpoczęcia to:

  • cześć II → grudzień 2019
  • część III → marzec 2020
  • cześć IV → maj 2020 (zakończenie druga połowa czerwca 2020)

Jeśli nie masz czasu na kurs CCNA R&S w weekend to zapraszamy na szkolenie wieczorowe lub dzienne.

Szkolenie ICND1 i ICND2

Kurs ICND1 to po prostu dwie pierwsze części szkolenia CCNA R&S, a kurs ICND2 to cześć trzecia i czwarta szkolenia CCNA R&S. Tym samym kurs ICND1 w soboty będzie realizowany od października 2018 do lutego 2019, a kurs ICND2 od marca do czerwca 2019.

Wybieraj sprawdzonych

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkolenia CCNA R&S to zapisz się już dziś. Grupa sobotnia cieszy się dużym zainteresowaniem i w poprzednim (2017) roku mieliśmy więcej chętnych niż miejsc i z przykrością kilku osobom musieliśmy odmówić. Niestety nie planujemy uruchamiać kolejnego szkolenia sobotniego CCNA R&S w tym roku, więc kolejna szansa na realizację kursu CCNA R&S w takim trybie będzie dopiero za rok. Także jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem to nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę i zarejestruj się już teraz.

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej i klimatyzowanej sali szkoleniowej w pełni przygotowanej do prowadzenia kursów z sieci komputerowych. Każdy uczestnik kursu pracuje na indywidualnym sprzęcie sieciowym (zobacz wyposażenie naszej sali). Nasi instruktorzy mają ponad 10-letnie doświadczenie i są laureatami wyróżnień programu Akademii Cisco.