Wieczorowe / popołudniowe szkolenie CCNA R&S

Co roku w lutym uruchamiamy wieczorowe / popołudniowe szkolenie CCNA R&S, gdzie zajęcia odbywają się będą w kolejne środy w godz. od 18:00 do 21:00. Każda część to 11 spotkań. Cześć I i II szkolenia realizowana jest w okresie od lutego do pierwszej połowy lipca, następnie od drugiej połowy lipca do końca września jest przerwa wakacyjna i od ok połowy października rozpoczyna się część III.

W tym roku rozpoczęcie wieczorowego kursu CCNA R&S zaplanowane jest na dzień 20 lutego 2019. Szkolenia z kolejnych części będą oczywiście realizowane również w środy w godz. 18-21, a orientacyjne terminy ich rozpoczęcia to:

  • cześć II → maj 2019 (koniec I połowa lipca)
  • część III → październik 2019
  • cześć IV → luty 2020

Wybieraj sprawdzonych

Jeśli jesteś zainteresowany programem szkolenia CCNA R&S to zapisz się już dziś. Grupa wieczorowa cieszy się dużym zainteresowaniem i w poprzednim (2017) roku mieliśmy więcej chętnych niż miejsc i z przykrością kilku osobom musieliśmy odmówić. Niestety nie planujemy uruchamiać kolejnego szkolenia wieczorowego CCNA R&S w tym roku, więc kolejna szansa na realizację kursu CCNA R&S w takim trybie będzie dopiero za rok. Także jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem to nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę i zarejestruj się już teraz.

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej i klimatyzowanej sali szkoleniowej w pełni przygotowanej do prowadzenia kursów z sieci komputerowych. Każdy uczestnik kursu pracuje na indywidualnym sprzęcie sieciowym (zobacz wyposażenie naszej sali). Nasi instruktorzy mają ponad 10-letnie doświadczenie i są laureatami wyróżnień programu Akademii Cisco.