Co to jest voucher szkoleniowy?

Voucher upoważnia do uczestnictwa w szkoleniu w nieokreślonym w chwili zakupu terminie w przyszłości. Voucher szkoleniowy jest ważny przynajmniej 1 rok oraz nie jest imienny. Tym samym w szkoleniu może uczestniczyć dowolna wydelegowana przez daną firmę osoba w dowolnym terminie tego szkolenia, którego dotyczy voucher.

Vouchery na 2020 rok (z datą sprzedaży październik - grudzień 2019)

Jeśli posiadasz wolne środki na szkolenia i jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale nie udało Ci się uczestniczyć w szkoleniu w tym roku, to zachęcamy do skorzystania z oferty voucherów szkoleniowych. Jeśli voucher zostanie opłacony do końca grudnia 2019 roku, to taka data sprzedaży znajdzie się na fakturze (datą sprzedaży vouchera jest data wpływu środków na nasze konto).

Jak kupić voucher szkoleniowy?

Aby zakupić voucher należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na szkolenie wybierając pozycję o nazwie voucher podając w uwagach nazwę szkolenia lub po prostu wysyłając wiadomość email.

Vouchery szkoleniowe można wykupić na każde organizowane przez nas szkolenie otwarte tj. CCNA R&S, ICND 1, ICND 2, CCNA Security, Voice, ROUTE, SWITCH, TSHOOT, QoS, SECURE, IPv6, ASA.