Co to jest voucher szkoleniowy?

Voucher upoważnia do uczestnictwa w szkoleniu w nieokreślonym w chwili zakupu terminie w przyszłości. Voucher szkoleniowy jest ważny przynajmniej 1 rok oraz nie jest imienny. Tym samym w szkoleniu może uczestniczyć dowolna wydelegowana przez daną firmę osoba w dowolnym terminie tego szkolenia, którego dotyczy voucher.

Vouchery na 2019 rok (z datą sprzedaży grudzień 2018)

Jeśli posiadasz wolne środki na szkolenia i jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale nie udało Ci się uczestniczyć w szkoleniu w tym roku, to zachęcamy do skorzystania z oferty voucherów szkoleniowych. Jeśli voucher zostanie opłacony do końca grudnia 2018 roku, to taka data sprzedaży znajdzie się na fakturze.

Jak kupić voucher szkoleniowy?

Aby zakupić voucher należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na szkolenie wybierając pozycję o nazwie voucher i w uwagach podając nazwę szkolenia lub wysyłając odpowiednią wiadomość na adres kontakt@csproidea.pl.

Vouchery szkoleniowe można wykupić na każde organizowane przez nas otwarte szkolenie tj. CCNA R&S, ICND 1, ICND 2, CCNA Security, Voice, ROUTE, SWITCH, TSHOOT, QoS, SECURE, IPv6, ASA.